HTC U12 قرار نیست بریدگی صفحه نمایش داشته باشد


هر روز به لیست شرکت‌هایی که پرچم‌دارهای خود را شبیه به آیفون ۱۰ طراحی می‌کنند، افزوده می‌شود. شرکت‌های سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند طوری از بریدگی صفحه‌ی نمایش صحبت می‌کنند، انگار که یک قابلیت کاربردی است. با این حال، یکی از شرکت‌ها که نمی‌خواهد به استفاده از بریدگی صفحه نمایش روی بیاورد، HTC است. به نظر می‌رسد که قرار نیست HTC 12 یعنی پرچم‌دار جدید این شرکت، بریدگی صفحه نمایش داشته باشد.

اطلاعات دقیقی از زمان رونمایی HTC U12 در دسترس نداریم.

تصاویری از رندرهای سه بعدی گوشی HTC U12 به بیرون درز کرده‌اند. می‌توانیم از این تصاویر متوجه شویم که پرچم‌دار جدید HTC قرار است صفحه نمایش کشیده و بدون حاشیه‌ای داشته باشد، ولی بدون استفاده از یک بریدگی .

بدون شک این موضوع، روی عدد و ارقامی که دیگر شرکت‌ها روی آن مانور می‌دهند، مثل نسبت صفحه نمایش به بدنه، تاثیر می‌گذارد، ولی مطمئنا ظاهر بهتری را نتیجه می‌دهد.

قرار است بدنه‌ی این گوشی فلزی و شیشه‌ای باشد و شرکت HTC هم‌چنین از یک سیستم دوربین دوتایی که لنزهای آن به صورت افقی قرار گرفته‌اند، استفاده می‌کند. حسگر اثر انگشت هم در پایین لنزهای دوربین قرار گرفته است. دوربین دوتایی در جلوی گوشی هم استفاده شده است، در نتیجه احتمالا می‌توانیم انتظار سلفی‌هایی که عمق میدان دارند را هم داشته باشیم.

احتمالا HTC 12 یک صفحه نمایش ۵.۵ اینچی دارد و از یک چیپ‌ست اسنپ‌دراگون ۸۴۵ و ۸ گیگابایت حافظه‌ی اصلی استفاده می‌کند.

به زودی باید منتظر رونمایی پرچم‌دار جدید HTC باشیم، ولی اطلاعات دقیقی از زمان رونمایی در دسترس نداریم.

منبع: Gizmochina

منبع: دیجی‌کالا مگ

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!