گرانی مجدد محصولات هیوندای در بازار ایران


در تازه‌ترین خبرهای داخلی خودرو، گرانی مجدد محصولات هیوندای به گوش می‌رسد. به گزارش ایران‌جیب، آسان‌موتور به عنوان نماینده و واردکننده محصولات هیوندای در بازار ایران، قیمت تعدادی از خودروهای این شرکت کره‌ای را با چند میلیون تومان نسبت به اسفند ۹۶ افزایش داده است. با این حساب، قیمت کف محصولات هیوندای یعنی الانترا از ۲۰۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان استارت می‌خورد!

خودرو قیمت قبل (اسفند ۹۶) قیمت جدید (فروردین ۹۷)
النترا
rtl6503k7arat0u0odwx.jpg
۱۹۸/۰۰۰/۰۰۰ ۲۰۴/۵۰۰/۰۰۰

توسان

too9kfgyo91zpoj0dvdn.jpg

۲۳۹/۵۶۱/۰۰۰ ۲۵۰/۴۱۶/۰۰۰

گرانی خودرو در ایران به یک اصل تبدیل شده؛ بطوری که دیگر کسی انتظار ندارد ماشین در ایران ارزان شود، بلکه هر چند ماه یا حتی هر چند هفته یک بار باید چند میلیون تومان ناقابلی به قیمت گران شده‌ی خودرو اضافه شود. حالا حسابش را کنید از همین گرانی خودرو که باعث رکود و کاهش قدرت خرید قشر متوسط ایرانی می‌شود، بسیاری می‌توانند به عنوان یک بیزینس در مارکت ایران نگاه کنند. بدین شکل که شخص یک یا چند خودرو می‌خرد، بعد چند ماه استفاده نه تنها با ضرر بلکه با سود بسیار بیشتر معامله کند.

هم چنین گفته شده قیمت سراتو مدل ۲۰۱۸ با مبلغ ۲۰۶ میلیون و ۸۵۹ هزار تومان با موعد تحویل ۹۰ روزه به فروش می‌رسد. سراتو و الانترا به عنوان خودروهای ارزان قیمت خودروسازهای کره‌ای با قیمت بیشتر از ۲۰۰ میلیون تومان در ایران عرضه می‌شوند. نظر شما درمورد این افزایش قیمت‌های نجومی خودرو در ایران چیست؟

منبع: دیجی‌کالا مگ

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!