چهارمین داستان اسباب‌بازی تابستان آینده می‌آید


چهارمین داستان اسباب‌بازی تابستان آینده می‌آید

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان – همشهری آنلاین:
استودیوهای دیزنی و پیکسار انیمیشن بر سر زمان اکران عمومی چهارمین فیلم از مجموعه «داستان اسباب‌بازی» به توافق رسیدند و به این ترتیب انیمیشن محبوب تابستان سال آینده روانه پرده سینماها می‌شود.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از اينديپندنت، «داستان اسباب‌بازي۴» كه قرار بود تابستان ۲۰۱۸ اكران شود، حالا با يك سال تاخير به سينماها مي‌آيد تا علاقه‌مندان پس از حدود ۹ سال بار ديگر شاهد هنرنمايي عروسك‌هاي دوست‌داشتني باشند. نخستين فيلم اين مجموعه در ۱۹۹۵ به نمايش درآمد و فروش ۳۷۵ ميليون دلاري آن بسيار فراتر از انتظارها و پيش‌بيني‌ها بود. «داستان اسباب‌بازي» را استوديو پيكسار با ۳۰ ميليون دلار هزينه توليد كرده بود.

مديران ديزني خبر اكران «داستان اسباب‌بازي۴» در روز ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ را در صفحه رسمي اين مجموعه در فيس‌بوك منتشر كردند. هر چند خبرهاي دقيق و جزئي‌تر از اين قسمت به بيرون درز نكرده است جز اينكه به نظر مي‌رسد شخصيت‌هاي اصلي از جمله وودي با صداي تام هنكس، باز با صداي تيم آلن، بو بيپ با صداي آني پاتس و جسي با صداي جوآن كيوزك در فيلم تازه حضور دارند.

فيلمنامه «داستان اسباب‌بازي۴» را رشيدا جونز و ويل مكورمك نوشتند اما در ادامه از پروژه جدا شدند و جاي خود را در نوامبر ۲۰۱۷ به استفاني فالسام دادند. گفته مي‌شد كمرنگ بودن نقش زنان و شخصيت‌هاي رنگين‌پوست در روند نوآوري‌هاي داستاني باعث جدايي گروه پيشين شده است. آنها در بيانيه خود «تفاوت‌هاي فلسفي» را دليل كناره‌گيري از نگارش فيلمنامه اعلام كردند.

قرار بود جان لسه‌تر با تجربه ساختن دو نسخه اول «داستان اسباب‌بازي» روي صندلي كارگرداني قسمت چهارم بنشيند كه او هم به دليل درگيري در پروژه‌هاي ديگر جاي خود را به جاش كولي، نويسنده فيلمنامه «درون و بيرون» داد.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!