معرفی بازی نوروزی: Call of Duty: WWII (روز ۱۰ فروردین)


عناوینی که می‌خواهیم برای بازی کردن در چند روز آخر تعطیلات به شما معرفی کنیم، حسابی کوتاه هستند و اگر یک روز تمام به آن‌ها دل بدهید، می‌توانید آن‌ها را به اتمام برسانید. در حالی که هنوز تاکید می‌کنیم «ولفنشتاین ۲» اکشن اول شخص بهتر امسال است، ولی عده‌ای از گیمرها به ما گفتند که از نازی‌هایی که ربات دارند خوش‌شان نمی‌آید، در نتیجه ماه سراغ یک اکشن اول شخص دیگر رفتیم که به مذاق گیمرهای واقع-گرایانه پسند ما خوش بیاید.

شاید تمام کردن داستان بازی یک روز از شما زمان بگیرد، ولی دیگر بخش‌های بازی آن‌قدر محتوا دارد که بتوانید ماه‌ها با Call of Duty: WWII سرگرم شوید.

ولفنشتاین ۲ از نظر ما، از نظر منتقدان صنعت بازی و اساسا از نظر هر کسی که آن را تجربه کرده باشد، بهترین اکشن اول شخص چند سال اخیر است، ولی این موضوع چیزی از ارزش «ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم» (Call of Duty: World War II) کم نمی‌کند.

ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم آن‌قدر خوب است که به جرات می‌توانیم آن را در کنار بهترین بازی‌های این مجموعه مثل Call of Duty 2 یا Modern Warfare 2 قرار دهیم. از داستان بازی گرفته تا گرافیک شگفت‌انگیز آن و روند بازی‌اش که پس از مدت‌ها، بالاخره آن را شبیه به قسمت‌های قدیمی ندای وظیفه کرده، تمام بخش‌های Call of Duty: WWII درست از آب درآمده است.

Call of Duty: WWII هم‌چنین یکی از کامل‌ترین بسته‌های ممکن را در مقایسه با دیگر بازی‌ها در اختیار شما می‌گذارد؛ طوری که از هزینه‌ای که می‌خواهید برای آن کنید، هراس نداشته باشید. در کنار بخش داستانی بسیار خوب Call of Duty: WWII، به بخش آنلاین که بزرگتر از تمام شماره‌های قبلی است و یک بخش زامبی کاملا متفاوت و جدید دسترسی دارید.

تمام بخش‌های Call of Duty: WWII درست از آب درآمده است.

شاید تمام کردن داستان بازی یک روز از شما زمان بگیرد، ولی دیگر بخش‌های بازی آن‌قدر محتوا دارد که بتوانید ماه‌ها با Call of Duty: WWII سرگرم شوید.

اگر سال‌ها بود که بازی‌های ندای وظیفه ناامیدتان کرده بودند و تصمیم نداشتید دوباره به این مجموعه بازگردید، این قول را به شما می‌دهیم که Call of Duty: WWII نظرتان را تغییر می‌دهد.

نام بازی: Call of Duty: WWII

تهیه کننده: Activision

سازنده: Sledgehammer Games

سبک: اکشن اول شخص

پلتفرم: PS4، Xbox One، PC

منبع: دیجی‌کالا مگ

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!