مریم نشیبا | پیشکسوت‌ها در رادیو تکرار نمی‌شوند


مریم نشیبا | پیشکسوت‌ها در رادیو تکرار نمی‌شوند

سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون – همشهری آنلاین:
مریم نشیبا گوینده قدیمی درباره اهمیت توجه به پیشکسوت‌ها در رادیو و عرصه‌های دیگر بیان کرد که آدم‌ها نیاز به نوازش و محبت دارند.

به گزارش مهر؛ مریم نشیبا گوینده قدیمی درباره اهمیت توجه به خواسته‌های پیشکسوت‌های رادیو گفت: پیشکسوت‌ها در هر زمینه‌ای جایگاه ویژه‌ای دارند، پیرشان درآمده است و با نبود امکانات ساخته‌اند، آنها مطالعه و کار کرده‌اند و عشق ورزیده‌اند تا به جایگاه‌هایی که دارند، رسیده‌اند.

وی ادامه داد: به طور مثال در زمینه دوبلاژ صداهایی را می‌شناسید که دیگر نمونه آنها وجود ندارد و دیگر تکرار نمی‌شوند. چطور ما قدر پدر و مادر و بزرگترها را می‌دانیم به همین نحو باید به بزرگترهای هر محفلی هم احترام گذاشت. ما طلبکار نیستیم و درست است که حقوق بگیر بوده‌ایم اما آدمی نیاز به نوازش و محبت دارد و این توجه نشان می‌دهد که ما مهم هستیم و باعث می‌شود جوان‌ترها هم به این احترام تاسی کنند.

نشیبا با اشاره به اهمیت تامین بودن هنرمندان پیشکسوت در مسایل مالی و بیمه نیز تصریح کرد: این یک حقیقت است که باید تمام اقشار در یک نوع رفاه نسبی باشند. هنرمند هم که گاهی کارش جنبه اداری ندارد و درآمدش ثابت نیست باید از این حقوق که کارمندان دیگر از آنها بهره مند هستند، برخوردار باشد و از او غفلت نشود.

این گوینده رادیو در پایان با اشاره به حمایت‌های معنوی یادآور شد: من خودم به اندازه کافی از طریق برنامه «شب بخیر کوچولو» حمایت و لطف مردم را دریافت می‌کنم ولی باید به قشر هنرمند که لطیف است و سعی می‌کند خنده بر لب مردم بیاورد توجه شود.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!