مرگ نخستین همسر فرانک سیناترا در ۱۰۱ سالگی


مرگ نخستین همسر فرانک سیناترا در ۱۰۱ سالگی

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان – همشهری آنلاین:
نانسی سیناترا سینیر با نام اصلی نانسی بارباتو که نخستین همسر از چهار همسر خواننده مشهور و مادر سه فرزند او بود، در ۱۰۱ سالگی از دنیا رفت.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از گاردين، نانسي سيناترا جونير خبر مرگ مادرش را روز جمعه در توييتر منتشر و زمان دقيق مرگ را ساعت ۶:۰۲ عصر اعلام كرد. نانسي و فرانك از دوران كودكي رابطه‌اي عاطفي با هم داشتند و سرانجام روز چهارم فوريه ۱۹۳۹ در كليساي جرزي‌سيتي ايالت نيوجرزي پيوند ازدواج بستند. آن زمان دوران شكوفايي سيناترا در حرفه خوانندگي بود و سه سال پيش از ازدواج يك برنامه ۱۵ دقيقه‌اي در راديوي محلي اجرا كرده بود.

آنها در سال‌هاي اول زندگي مشترك در يك آپارتمان معمولي در جرزي‌سيتي روزگار گذراندند و دو فرزندشان هم در همان خانه به دنيا آمدند. پس از آنكه سيناترا در دهه ۱۹۴۰ به ستاره عرصه موسيقي پاپ تبديل شد، خانوادگي به لس‌آنجلس آمدند و آنجا بود كه جلوه‌هايي تازه از استعدادهاي فرانك بروز يافت؛ از جمله حضور در عرصه سينما و يك مرد شهري تمام‌عيار. اين سرآغاز فروپاشي زندگي خانوادگي سيناتراها بود.

پس از فراگير شدن رسوايي ارتباط فرانك با آوا گاردنر، نانسي در ۱۹۵۱ از او جدا شد و سرپرستي سه فرزندش نانسي، فرانك و تينا را بر عهده گرفت. او آگاهانه از مطرح شدن پرهيز كرد و نكته جالب اينكه طول و كيفيت زندگي‌اش بسيار بيشتر و بهتر از فرانك بود. سيناترا در ۱۹۹۸ از دنيا رفت و تنها پسر مشترك آنها يعني فرانك جونير هم دو سال پيش درگذشت.

جستجو در پايگاه معتبر imdb با نام نانسي بارباتو تنها دو نتيجه دارد؛ يك حضور در فيلم كنسرت «نانسي و لي در لاس‌وگاس» مربوط به ۱۹۷۵ به كارگرداني دخترش نانسي و يك حضور در برنامه تلويزيوني دوستش دينا شور در ۱۹۷۴٫ او هرگز ازدواج نكرد و روابطي دوستانه با همسر سابقش فرانك سيناترا داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!