مارتین اسکورسیزی تجلیل شد | تشکر مل بروکس از آقای کارگردان


مارتین اسکورسیزی تجلیل شد | تشکر مل بروکس از آقای کارگردان

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان – همشهری آنلاین:
کارگردان نامدار آمریکایی در شب افتتاحیه جشنواره فیلم کلاسیک TCM مورد قدردانی قرار گرفت.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، شب افتتاحیه جشنواره فیلم کلاسیک TCM با تجلیل از مارتین اسکورسیزی کارگردان سرشناس همراه شد. در این مراسم جایزه رابرت آزبورن برای یک عمر تلاش وی برای حفاظت از فیلم‌های مهم تاریخی و کلاسیک به وی اهدا شد.

این جایزه توسط لئوناردو دی‌کاپریو دوست اسکورسیزی و یکی از همکاران همیشگی وی که در ۵ فیلم او بازیگر اصلی‌اش بوده، به وی تقدیم شد.

فستیوال فیلم‌های کلاسیک به میزبانی بن منکویچ از ۲۶ تا ۲۹ آوریل برگزار می‌شود. این فستیوال کارش را با نمایش فیلمی بازسازی شده از مل بروکس که یک کمدی هجوآمیز با عنوان «تهیه کنندگان» است شروع کرد. جن وایلدر و کنت مارس در این فیلم بازی کرده بودند. امسال پنجاهمین سال ساخته شدن این فیلم است.

در این مراسم مل بروکس ۸۱ ساله با هیجان از این که فیلمش را با کیفیت عالی بار دیگر روی پرده می‌بیند گفت آنچه برایم خیلی جالب است این است که این فیلم هنوز درخشان و هیجان‌انگیز است. ما این جا داریم از فیلم‌های قدیمی تجلیل می‌کنیم.

در این مراسم بر ارزش فیلم‌های کلاسیک تاکید شد و چهره‌های مختلفی که روی صحنه آمدند از تلاش اسکورسیزی برای بازسازی و حمایت از فیلم‌های قدیمی تشکر کردند.

این دوره جشنواره فیلم TCM همچنین به یاد رابرت آزبورن برگزار شده که سال‌ها با این جشنواره همکاری کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!