لاجیتک یک کیس سخت برای آی‌پد معرفی کرد که رابط کیبورد هوشمند خودش را دارد


کیبورد کمبو ۲ که در کیس لاجیتک قرار دارد و برای آی‌پد جدید اپل مورد استفاده قرار گرفته در نگاه اول شبیه چیزی نیست که دلتان بخواهد آن را بخرید. برای خیلی‌ها بنظر بیش از اندازه بزرگ است. خیلی سخت و زمخت است و اطرافش با پلاستیک مسدود شده تا این حس را بدهد که می‌تواند از شیشه داخلش تقریبا از هر چیزی که نزدیک شد محافظت کند. (لاجیتک می‌گوید که اگر چیزی از ارتفاع چهار فوتی روی آن بخورد می‌تواند مقاوامت کند اما ما شرط می‌بندیم که از پس بیشتر از این هم برمی‌آید. به هر حال شما واقعا نباید آن را بخرید چون برای مقاصد تحصیلی و بازار دانشجویان و دانش‌آموزان طراحی شده است.

اما ما اینجا هستیم که به شما بگوییم این دستگاه فوق‌العاده است. این کیبورد داخلی از طریق بلوتوث متصل نمی‌شود. اما به جایش توسط رابطی که لاجیتک آن را توسعه داده از طریق پورت چشمک‌زن داخلی در کیس وصل می‌شود. درنتیجه این کیبورد قابلیت حمل و نقل دارد و می‌شود یه کاور ساده‌‌ت هم رویش گذاشت. این آی‌پد به وسیله پایه‌ای که پشتش قرار دارد می‌ایستد و این حرف‌ها به این معناست که وقتی کیبورد متصل باشد شبیه یک SURFACE PRO بزرگ است.

اپل می‌گوید که معلمان تقاضای کیبوردهای بدون نیاز به اتصال به بلوتوث را  برای کلاس‌های درس کرده بودند. درنتیجه وقت‌شان تلف نمی‌شود  تا بخواهند آی‌پدهایشان را به هم متصل کنند. درنتیجه کار اپل منطقی بنظر می‌رسد. و تازه منطقی‌تر بود اگر خود آی‌پد رابط کیبورد هوشمند خودش را داشت.

جدا کردن کیس کار بسیار دشواری است که مربوط به طراحی‌اش می‌شود: اگر بچه‌ها نتوانند کیس را جدا کنند، احتمال اینکه آی‌پدهایشان را بشکنند کمتر است. این آی‌پد یک رابط Lightning هم دارد.

دانش‌آموزان از تابستان امسال می‌توانند این محصول را خریداری کنند.

منبع: دیجی‌کالا مگ

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!