فانتزی اجتماعی | خرها آدم نمی‌شوند


فانتزی اجتماعی | خرها آدم نمی‌شوند

سینما و تلویزیون > سینمای‌ ایران – همشهری آنلاین:
اکبر منصور فلاح در سومین تجربه کارگردانی خود در سینما، فیلم «خرها آدم نمی‌شوند» را با بازی لیلا اوتادی جلو دوربین می‌برد.

به گزارش ایسنا فیلم سینمایی «خرها آدم نمی‌شوند» به کارگردانی اکبر منصور فلاح و تهیه‌کنندگی عباس اکبری به تازگی وارد مراحل پیش تولید شده و به‌زودی کلید خواهد خورد.

لیلا اوتادی برای بازی در این فیلم قرارداد بسته و انتخاب سایر بازیگران این پروژه همچنان ادامه دارد.

این فیلم یک فانتزی اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده است: «بعضی از آدم‌ها در دنیای واقعی خطاهایی کرده و به همین دلیل تبدیل به خر و به جنگل تبعید شده‌اند. معلمی به نام ادیب برای آموزش آنان به جنگل می‌رود تا با طی کردن مراحل آموزش، به اشتباه خود پی برده، هویت اصلی خود را بازیافته، آدم شده و به جامعه بازگردند. حدود سه ماه می گذرد و اثری از ادیب نمی شود تا اینکه ….».

قرار است فیلمبرداری این فیلم در لوکیشن‌های سرسبز شمال کشور انجام شود.

برخی عوامل اصلی تولید پروژه عبارتند از: نویسندگان: اکبر منصور فلاح، مصطفی فرد حسینی، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، طراح گریم: داریوش صالحیان، طراح صحنه: حسین منصور فلاح، مدیرصدابرداری: مجتبی حبیب اللهی، مدیر تولید: طاهر امانی، طراحان لباس: منصور بستانی، هدی منصور فلاح، بازیگردان: سعید دولتی، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: پیام حنفی، مدیر تدارکات: سید محمد صالحی، دستیار دوم کارگردان: امین رنجبر، منشی صحنه: سمانه دالوند، دستیار سوم کارگردان: شقایق عوض زاده، سرمایه گذار: محمد جعفر فرد حسینی، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری همای سعادت، امور مالی: مجتبی فرد حسینی و مشاور رسانه‌ای: هادی اعتمادی مجد.

منصورفلاح پیش از این کارگردانی فیلم‌های «پسرهای ترشیده» و «پیشانی سفید» و سریال‌های «آژانس دوستی»، «برای آخرین بار»، «فقط به خاطر تو»، «به خاطر من»، «نشانی لاله‌ها» و «آقای گرفتار» را به عهده داشته است.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!