فار کرای ۵ بهترین فروش هفته‌ی اول مجموعه را داشت


عرضه‌ی جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های فار کرای، رکورد فروش جدیدی را برای این مجموعه ثبت کرده است. تنها یک هفته از عرضه‌ی «فار کرای ۵» (Far Cry 5) می‌گذرد و این بازی توانسته است از همین حالا به یکی از بزرگترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ تبدیل شود. از همان روز اول بازی و دیدن آمار و ارقام زنده‌ی استیم، موفقیت فار کرای ۵ قابل پیش‌بینی بود، ولی دیروز از موفقیت بازی در دیگر مناطق و پلتفرم‌ها هم مطمئن شویم.

۶۰ درصد نسخه‌های فار کرای ۵ که به فروش رفته‌اند، روی کنسول پلی‌استیشن۴ بوده‌اند.

فار کرای ۵ نه تنها توانسته است پرفروش‌ترین بازی هفته‌ی گذشته در انگلستان باشد و در صدر جدول بازی‌های پرفروش قرار بگیرد، بلکه فار کرای ۵ بهترین فروش هفته‌ی اول را بین بازی‌های سال جدید میلادی داشته است.

۶۰ درصد نسخه‌های فار کرای ۵ که به فروش رفته‌اند، روی کنسول پلی‌استیشن۴ بوده‌اند. البته این آمار و ارقام به نسخه‌ی دیسکی اشاره دارد. با این حال، می‌توانید مطمئن باشید که نسخه‌ی دیجیتالی بیشتر از نسخه‌ی فیزیکی فروخته است.

فار کرای ۵ با ورود به لیست بازی‌های پرفروش هفته‌ی گذشته‌ی انگلستان، در بالای لیست قرار گرفت و Sea of Thieves که مکان اول را داشت، به رتبه‌ی سوم نزول پیدا کرد. فیفا ۱۸ هم مثل همیشه از پرفروش‌ترین بازی‌های هفته‌ی گذشته بوده و در رده‌ی دوم پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفته.

فار کرای ۵ روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه شده است و منتقدان هم بازخورد بسیار خوبی نسبت به آن داشته‌اند.

منبع: VG247

منبع: دیجی‌کالا مگ

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!