ستاره‌های «ماما میا!» پس از یک دهه به سینما بازمی‌گردند


ستاره‌های «ماما میا!» پس از یک دهه به سینما بازمی‌گردند

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان – همشهری آنلاین:
سازندگان دنباله فیلم بسیار موفق «ماما میا!» امیدوارند سینمادوستان پنج روز دیگر برای دیدن «ما دوباره آمدیم» به سالن‌های تاریک هجوم بیاورند.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از گاردين، «ماما ميا! ما دوباره آمديم» ۱۰ سال پس از نسخه اصلي به سينماها بازمي‌گردد و تقريبا تمام بازيگران اصلي فيلم اول در اين پروژه ايفاي نقش كرده‌اند؛ از شر گرفته كه تنها سه سال از مريل استريپ بزرگ‌تر است و در فيلم نقش مادر او را ايفا مي‌كند تا جولي والترز، پيرس برازنان، كالين فيرث، استلن اسكارسگارد، دومينيك كوپر، آماندا سيفريد و كريستين بارانسكي.

«ماما ميا!» سال ۲۰۰۸ با بودجه ۵۲ ميليون دلار به كارگرداني فيليدا لويد توليد شد و در اكران جهاني بيش از ۶۱۵ ميليون دلار فروخت تا پرفروش‌ترين موزيكال تاريخ سينما لقب بگيرد. در «ما دوباره آمديم» اليور پاركر روي صندلي كارگرداني نشسته و بودجه توليد به ۷۰ ميليون دلار افزايش يافته است. با اين حال، به نظر مي‌رسد ستاره‌هاي حاضر در داستان بتوانند مردم را براي خريدن بليت و ديدن فيلم در سينما ترغيب و تشويق كنند.

شر، خواننده و بازيگر ۷۲ ساله آمريكايي همراه با بسياري از بازيگران «ما دوباره آمديم» روز شنبه در لندن گرد هم آمدند و يك هفته پيش از اكران فيلم درباره تجربه بازي در آن حرف زدند. او در «ماما ميا! ۲» با همراهي اندي گارسيا يك ترانه اجرا كرده و البته ستاره فيلم تازه لي‌لي جيمز است؛ بازيگر ۲۸ ساله انگليسي كه نقش جواني‌هاي استريپ را ايفا مي‌كند. او با تماشاي «ماما ميا!» و نوع رفتار ستاره هاليوودي در آن توانسته نقش را به بهترين شكل جان ببخشد.

فيلم اول در جزيره اسكوپيلوس در درياي اژه مقابل دوربين رفت و به موفقيتي خيره‌كننده رسيد. «ما دوباره آمديم» در جزيره ويس در كروواسي فيلمبرداري شده و ريچارد كرتيس با تجربه ساختن فيلم‌هاي موفق «چهار عروسي و يك تشييع جنازه» و «عشق واقعي» در نوشتن فيلمنامه به پاركر كمك كرده است. فيلم ۱۱۴ دقيقه‌اي «ماما ميا! ۲» جمعه ۲۰ ژوييه در آمريكاي شمالي روي پرده سينماها مي‌رود.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!