روایت واقعی بزرگ‌ترین قاتل زنجیره‌ای آمریکا اجازه نمایش گرفت


روایت واقعی بزرگ‌ترین قاتل زنجیره‌ای آمریکا اجازه نمایش گرفت

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان – همشهری آنلاین:
فیلم جنجالی «گاسنل: محاکمه بزرگ‌ترین قاتل زنجیره‌ای آمریکا» با موضوع زندگی پزشک کلینیک سقط جنین مجوز نمایش در سینماها را دریافت کرد.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از ورايتي، اين فيلم كه داستان واقعي محاكمه سال ۲۰۱۳ دكتر كرميت گاسنل را روايت مي‌كند، به دليل شكايت قاضي اين دادگاه جنجالي و پرحاشيه تا آستانه توقيف پيش رفت اما پس از آنكه سازندگان «گاسنل» با قاضي جفري پي ماينهارت كنار آمدند، پروانه نمايش عمومي فيلم صادر شد. پروژه ابتدا قرار بود در قالب تلويزيوني توليد شود اما دكتر گاسنل بيش از دو ميليون دلار سرمايه از مردم جمع‌آوري كرد و فيلم سال ۲۰۱۵ كليد خورد.

دكتر گاسنل كه از اوايل دهه ۱۹۷۰ يك كلينيك سقط جنين را در پنسيلوانيا راه‌اندازي كرده بود، بارها متهم به سقط غيرقانوني در شرايط غيربهداشتي شده بود. تا اينكه سرانجام سال ۲۰۱۱ به اتهام قتل هفت جنين در آخرين ماه‌هاي بارداري دستگير و دو سال بعد محكوم شد. يكي ديگر از جرايم اين پزشك جنايتكار، كشتن غيرعمد كارنامايا مونگار در ۲۰۰۹ بود كه ظاهرا براي انداختن جنين خود به كلينيك مراجعه كرده بود.

نيك سيرسي روي صندلي كارگرداني «گاسنل: محاكمه بزرگ‌ترين قاتل زنجيره‌اي آمريكا» نشسته و دين كين در آن نقش كارآگاه پرونده پزشك جنايتكار را ايفا كرده است. ارل بيلينگز هم به نقش دكتر گاسنل ظاهر مي‌شود. بر اساس آنچه در سايت معتبر imdb آمده، اين فيلم جنجالي پاييز آينده روانه پرده سينماهاي آمريكا مي‌شود.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!