رادیو نمایش طناز می‌شود


رادیو نمایش طناز می‌شود

سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون – همشهری آنلاین:
مدیر رادیو نمایش از تغییر فضای عمومی نمایش‌های رادیویی در تابستان ۹۷ خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از  روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، محمدرضا قربانی ـ مدیر کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش ـ در این زمینه گفت: فضای عمومی نمایش‌های رادیویی در تابستان تا اندازه‌ای متفاوت نسبت به سایر فصول ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: رویکرد طنز و سرگرمی در ساختاری مفرح و خانوادگی از ویژگی‌های سریال‌های رادیویی همچون «مردی به دنبال حقیقت»، « داماد سعادتمند» و «فوتبال فجری» در این فصل است. همچنین پرداختن به موضوعات فرهنگی، تاکید بر روابط میان فردی و تحکیم بنیان خانواده از جمله مواردی است که در نمایش های رادیویی ویژه فصل تابستان امسال در نظر گرفته شده است.

قربانی افزود: امسال پخش آثار نمایشی با محوریت اطلاع‌رسانی در حوزه گردشگری نیز در دستور کار قرار گرفت تا شنوندگان این شبکه رادیویی بیش از پیش با فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی آشنا شوند. در این باره مجموعه ۳۰ قسمتی «ایران زمین» در قالب نمایش‌های رادیویی تک قسمتی و اپیزودیک با هدف معرفی آثار تاریخی و باستانی، به منظور تشویق اذهان عمومی به سفر و ایرانگردی در این ایام از رادیو نمایش پخش می‌شود.

مدیر کل هنرهای نمایشی و رادیو نمایش همچنین از افزایش مدت پخش برنامه «گیومه» در فصل تابستان خبر داد و گفت: این برنامه که در فضایی مفرح و آموزنده از رادیو نمایش پخش می‌شود به موضوعات فرهنگی روز کشورمان در قالب آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی می‌پردازد.

به گفته‌ی مدیر رادیو نمایش، قرار است ۴۳۲۰ دقیقه برنامه و نمایش رادیویی در فصل تابستان از رادیو نمایش پخش شود.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!