دعوای تازه زوج جنجالی هالیوود بر سر پول


دعوای تازه زوج جنجالی هالیوود بر سر پول

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان – همشهری آنلاین:
ادعای آنجلینا جولی مبنی بر خودداری ستاره هالیوودی از پرداخت پول حضانت فرزندان با واکنش تند برد پیت مواجه شد.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از تلگراف، پس از آنكه جولي مدعي شد همسر پيشين او از دو سال پيش پولي به حسابش واريز نكرده است، وكلاي پيت بيانيه‌اي منتشر و در آن اعلام كردند از زمان جدايي اين دو ستاره سينما از يكديگر در ۲۰۱۶، بيش از يك ميليون و ۳۰۰ هزار دلار پول نقد در اختيار جولي گذاشته شده است. ضمن اينكه پيت هشت ميليون دلار هم به همسر پيشين خود قرض داده تا براي خودش و بچه‌ها يك خانه بخرد.

يك روز پيش از انتشار بيانيه وكلاي پيت، وكيل جولي اعلام كرده بود از حدود يك سال و نيم پيش هيچ پولي در اختيار موكلش براي رسيدگي به امور فرزندان اين زوج هاليوودي قرار نگرفته است. جولي سپتامبر ۲۰۱۶ دادخواست طلاق به دادگاه ارائه داد تا به زندگي مشترك خود با پيت به دليل «اختلاف‌هاي حل‌نشدني» پايان دهد. از آن پس، رابطه اين دو بر سر حضانت شش فرزند مشترك همواره تيره و تار بوده است.

جولي اميدوار است تا پيش از پايان سال جاري ميلادي به روند جدايي خود از پيت پايان دهد. در سوي مقابل، بازيگر سرشناس هاليوودي سال گذشته اعلام كرد ديگر سمت نوشيدني‌هاي الكي نمي‌رود و روند درمان خود را با موفقيت پشت سر گذاشته و قصد دارد به اختلاف‌هاي خود با همسر سابقش پايان بخشد.

اين يك پايان‌بندي شگفت‌انگيز در رابطه يكي از طلايي‌ترين زوج‌هاي هاليوود است. برد پيت و آنجلينا جولي پيش از آنكه سال ۲۰۱۴ ازدواج كنند، ۱۰ سال با يكديگر زندگي كردند و سرپرستي چند كودك را هم بر عهده گرفتند. پيت سومين همسر جولي بود، در حالي كه پيت پيش از جولي سال‌ها با جنيفر آنيسن زندگي مي‌كرد.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!