خارج از کادرهای کامبوزیا پرتوی در تلویزیون


خارج از کادرهای کامبوزیا پرتوی در تلویزیون

سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون – همشهری آنلاین:
دوربین برنامه هفتگی «خارج از کادر» شبکه آی‌فیلم این‌بار خارج از کادرهای کامبوزیا پرتوی را از زبان خودش، همکارانش و همسرش به تصویر کشیده است.

به‌ گزارش ایسنا به نقل از روابط‌ عمومی آی‌فیلم، برنامه «خارج از کادر» جمعه شب‌ها با حضور یکی از هنرمندان سینما، تلویزیون و تئاتر کشور، به تهیه‌کنندگی عاطفه خالدی روانه آنتن می‌شود.

بر اساس این گزارش، در این قسمت از برنامه، فیلمنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر کشورمان از قاب آی‌فیلم برای مخاطبانش از دغدغه‌ها، مشغولیت‌ها، خاطرات و حال‌وهوای این روزهایش می‌گوید.

کامبوزیا پرتوی ۶۳ سال دارد و از سال ۱۳۶۶ تاکنون در عرصه کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی فعالیت می‌کند. از آثار مطرح او در زمینه کارگردانی می‌توان به فیلم‌های ماهی، گلنار، بازی بزرگان، کافه ترانزیت، پرده و کامیون اشاره کرد.

ردپای پرتوی را در فیلم‌هایی همچون «من ترانه ۱۵ سال دارم»٬ «فراری»٬ «قطعه ناتمام»٬ «شیرک»٬ «دایره»٬ «خانه دوست کجاست»، «ایستگاه متروک» و «گل پامچال» می‌توان دید.

برنامه «خارج از کادر» جمعه (۱۴ خرداد) ساعت ۲۲:۳۰ به‌ کارگردانی فرشاد خلیلی از کانال فارسی شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود. بازپخش آن نیز در ساعت ۰۶:۳۰ و ۱۴:۳۰ روز شنبه و ۲۲:۳۰ دوشنبه خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!