تکاپوی صداوسیما برای جایگزینی بازنشسته‌ها


تکاپوی صداوسیما برای جایگزینی بازنشسته‌ها | جبلی: تابع هستیم

سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون – همشهری آنلاین:
پیمان جبلی معاون برون مرزی رسانه ملی اعلام کرد که حدود ۶ نفر از مدیران ارشد شبکه‌ها و کانال‌های معاونت برون مرزی صداوسیما شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان می‌شوند.

به گزارش مهر، پیمان جبلی معاون برون مرزی سازمان صدا و سیما درباره اعمال قانون منع به کارگیری بازنشستگان در معاونت برون مرزی، گفت: تابع ضوابط کشور و صداوسیما هستیم و اگرچه ممکن است که اجرای این قانون به صورت مقطعی مشکلاتی را به وجود آورد اما قطعا در درازمدت به نفع رسانه و کشور است.

وی ادامه داد: به نفع ساختار نیروی انسانی کشور است که این قانون اعمال شود و ما هم مثل باقی بخش‌های سازمان صداوسیما این قانون را اعمال می‌کنیم هر چند ممکن است مشکلاتی هم برایمان به وجود بیاید چون حوزه برون مرزی کاری تخصصی است و نیروی متخصص در این حوزه کم است.

جبلی اظهار کرد: ما پذیرفته‌ایم که تابع قانون باشیم چراکه اگر تابع باشیم انگیزه برای میدان دادن به نیروهای جوان بیشتر خواهد شد.

وی درباره نیروهایی که در معاونت برون مرزی صداوسیما مشمول این قانون می‌شوند، بیان کرد: ۵ تا ۶ نفر از مدیران ارشد شبکه‌ها و کانال‌های برون مرزی و همچنین در میان سایر نیروها، افرادی را داریم که به طور مثال تهیه‌کنندگان با سابقه و حرفه‌ای هستند، شامل این قانون می‌شوند اما هنوز آمار دقیقی از آنها در دست نیست.

معاون برون مرزی صدا وسیما در پایان عنوان کرد: برای برخی از این نیروها هنوز در حال محاسبه سنوات و دیگر مسایل اداری آنها هستیم و به همین دلیل هنوز اطلاعات ما کامل نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!