تولید یک سریال جنایی بر اساس سه کتاب کوئلیو


تولید یک سریال جنایی بر اساس سه کتاب کوئلیو

سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون – همشهری آنلاین:
نخستین مجموعه تلویزیونی بر اساس کتاب‌های پائولو کوئلیو، نویسنده نامدار برزیلی و خالق شاهکاری چون «کیمیاگر» در گونه تریلر جنایی در آمریکا تولید می‌شود.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از اسكرين ديلي، اين سريال كه هنوز نامي براي آن انتخاب نشده، ماجراها و شخصيت‌هاي خود را از سه كتاب «بريدا» ۱۹۹۰، «شيطان و دوشيزه پريم» ۲۰۰۰ و «ساحره پورتوبلو» ۲۰۰۶ مي‌گيرد و داستان احتمالي آن درباره سفر يك كشيش جوان براي خودشناسي است. او كه از كليسا دوري مي‌كند، در تلاش است از دست يك خانواده قدرتمند مافيايي هم بگريزد. ضمن اينكه يك مامور مخفي سيا هم در پي كشيش است.

قرار است در هر قسمت اين سريال جنايي خود كوئليو مقابل دوربين ظاهر شود و ماجراي آن قسمت را به تماشاگران معرفي كند. نويسنده تحسين‌شده برزيلي كه بيش از همه با رمان «كيمياگر» در دنيا شناخته مي‌شود، پيش از اين هم در عرصه سينما ظاهر شده بود. كتاب پرفروش «ورونيكا تصميم مي‌گيرد بميرد» او سال ۲۰۰۹ دستمايه توليد فيلمي به كارگرداني اميلي يانگ و بازي سارا ميشل گلر شد. هر چند ماجراها به جاي ليوبليانا پايتخت اسلووني در نيويورك روايت مي‌شد.

كوئليو كه از ۱۹۷۴ در عرصه ادبيات حضوري چشمگير دارد، از فعال‌ترين چهره‌هاي ادبي حاضر در فضاي مجازي است. صفحه شخصي او در فيس‌بوك حدود ۳۰ ميليون دنبال‌كننده دارد و در توييتر هم بيش از ۱۵ ميليون نفر منتظر خواندن نظرهاي نويسنده سرشناس هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!