توضیحات حاتمی‌کیا درباره تبلیغ به وقت شام در پردیس کورش


توضیحات حاتمی‌کیا درباره تبلیغ به وقت شام در پردیس کورش

سینما و تلویزیون > سینمای‌ ایران – همشهری آنلاین:
ابراهیم حاتمی‌کیا در پی حواشی ۱۷ اردیبهشت تیم تبلیغاتی به وقت شام در پردیس سینمایی کورش گفت:

اگر دلی لرزید، اگر وحشتی ایجاد شد بر ما ببخشید و حلال‌مان کنید.

به گزارش ایسنا این کارگردان سینما در نوشتاری آورده است:

«یا حق

بچه‌های گروه تبلیغاتی «به وقت شام»، من شاهد زحمات مومنانه و شبانه‌روزی شما در این چند ماه بودم ولی این نمایش کورش در شأن “به وقت شام” نبود.

خستگی دو ماهه سفر به شهرهای ایران بر تنم ماند. من تصورم آن بود که قرار  است کسی به شکل ریش قرمز در فضای بیرونی “کورش” بایستد و مردم با او عکس بیاندازند. نه اسبی و نه جمعی و نه فریادی، آن هم داخل مجتمع در مخیله‌ام نبود و من بی‌خبر بودم.

عزیزان آزرده‌خاطر در مجتمع کورش، اعم از مردم و کسبه محترم اگر دلی لرزید، اگر وحشتی ایجاد شد، برما ببخشید و حلال‌مان کنید.»

به گزارش ایسنا،شامگاه دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه برای مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی فیلم «به وقت شام» برنامه‌ی ویژه‌ای در پردیس کوروش با حضور ابراهیم حاتمی کیا و کارن همایون فر و جمعی از بازیگران این فیلم از جمله آنهایی که ایفاگر نقش داعشی‌ها بودند،تدارک دیده شد و در اطلاع رسانی و تبلیغ این برنامه این‌طور گفته می‌شد که بازیگری که با جمله «چطوری ایرانی؟» معروف شده بود هم حضور دارد اما تیم تبلیغاتی «به وقت شام» این بازیگران را با شکل و شمایل داعشی فیلم و نیز با اسب و شمشیر راهی پردیس کوروش کردند که طبق فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی باعث ترس، وحشت مردم و کسبه‌ی این مجتمع شد.

این اتفاق از شامگاه گذشته تاکنون واکنش‌ها و انتقادات بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشته و فیلم‌های این اتفاق، به وفور پخش شده است. 

ایسنا در پی این اتفاق تاکنون پاسخ رسمی از مسوولان سازمان اوج (تهیه‌کننده به وقت شام) دریافت نکرده است.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!