بازی استراتژی دنیای ژوراسیک خرداد ماه روی کامپیوتر و کنسول‌ها عرضه می‌شود


تاریخ عرضه‌ی بازی استراتژی «دنیای ژوراسیک: تکامل» (Jurassic World: Evolution) مشخص شده است. استودیوی سازنده‌ی این بازی، یعنی شرکت Frontier Developments خبر داده است که بازی جدید آن‌ها در روز ۱۲ ژوئن روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه می‌شود.

بازی Jurassic World: Evolution در روز ۱۲ ژوئن روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه می‌شود.

با این حال، در ماه نخست عرضه‌ی بازی نمی‌توانیم نسخه‌ی دیسکی را خریداری کنیم. در روز ۱۲ ژوئن نسخه‌ی دیجیتال بازی روی سه پلتفرم مشخص شده عرضه می‌شود، ولی در روز ۳ ژولای می‌توانیم بازی Jurassic World: Evolution را به صورت دیسکی هم روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر تهیه کنیم.

سازندگان بازی Jurassic World: Evolution سابقه‌ای بلند و بالا در ساخت بازی‌های استراتژی دارند و آن‌ها را بیشتر با مجموعه بازی‌های Rollercoaster Tycoon می‌شناسیم. استودیوی Frontier Development هم‌چنین اخیرا بازی‌های Elite: Dangerous و Zoo Tycoon را ساخته است.

بازی Jurassic World: Evolution با اقتباس از فیلم «دنیای ژوراسیک» ساخته شده است و کنترل یک پارک ژوراسیک را در اختیار افراد قرار می‌دهد. می‌توان در بازی یک پارک ژوراسیک بزرگ ساخت و از دایناسورهای و نژادهای مختلف در آن گرفته تا بخش‌های سرگرمی این پارک را تمام و کمال کنترل و مدیریت کرد.

می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر بازی Jurassic World: Evolution را ببینید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجی‌کالا مگ

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!