بازی آنجلینا جولی در نقش یک مادر انتقامجو


بازی آنجلینا جولی در نقش یک مادر انتقامجو

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان – همشهری آنلاین:
آنجلینا جولی در اقتباسی سینمایی از رمان «محفوظ» جیمز اسکات نقش یک مادر انتقام‌جو را ایفا می‌کند.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از ورايتي، جولي كه اين روزها زمزمه‌هاي ازدواج چهارمش (اين بار با يك ميلياردر انگليسي) به گوش مي‌رسد، علاوه بر بازي در نقش اصلي تهيه‌كننده اين درام تاريخي هم خواهد بود. فيلمنامه «محفوظ» را آليس برچ بر اساس رماني مي‌نويسد كه تنها يك فيلمنامه سينمايي در كارنامه دارد و سال گذشته براي «بانو مكبث» نامزد جايزه بفتا و برنده جايزه بهترين فيلمنامه از جوايز فيلم مستقل بريتانيا شد.

رمان «محفوظ» سال ۲۰۱۴ از سوي انتشارات هارپركالينز به بازار آمد و ماجراي آن در زمستان ۱۸۹۷ مي‌گذرد. داستان درباره مامايي به نام اسلپث هاول است كه به خانه بازمي‌گردد و مي‌بيند شوهر و چهار فرزندش به شكلي وحشيانه كشته شده‌اند. او پيش از آنكه فرزند پنجمش كيلب را زنده بيابد، مورد اصابت يك گلوگه قرار مي‌گيرد و حالا بايد زنده بماند تا انتقام مرگ عزيزانش را در حيات وحش يخ‌زده از سه مرد قاتل بگيرد.

هنوز گزينه‌اي براي نشستن روي صندلي كارگرداني پروژه معرفي نشده است. جولي به تازگي بازي در قسمت دوم «ملفيسنت» را به پايان رسانده و اين روزها درگير نقش‌آفريني در «كنار برو» مقابل ديويد اويلوو است. شركت ايپمرتيو اينترتينمنت كه «محفوظ» را توليد مي‌كند، سرمايه‌گذار پروژه سينمايي «قاچاقچي» به كارگرداني كلينت ايستوود و بازي ايستوود و بردلي كوپر است.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!