بازگشت پنجمین رمبو | استالونه پس از ۱۰ سال خاطره‌ها را زنده می‌کند


بازگشت پنجمین رمبو | استالونه پس از ۱۰ سال خاطره‌ها را زنده می‌کند

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان – همشهری آنلاین:
سیلوستر استالونه که پیش از این اعلام شده بود بار دیگر روی صندلی کارگردانی «رمبو» می‌نشیند، در حال مذاکره برای برای در پنجمین قسمت از این مجموعه است.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از اسكرين، بازيگر آمريكايي كه آخرين بار سال ۲۰۰۸ به نقش رمبو ظاهر شده بود، اين روزها مشغول نگارش فيلمنامه «رمبو ۵» با همكاري آوي لرنر است؛ فيلمنامه‌نويسي كه با استالونه در نگارش متن سه‌گانه «بي‌مصرف‌ها» كار كرده بود. داستان درباره جان رمبو است كه از گوشه خلوت خود بيرون مي‌آيد و براي يافتن دختر ناپديدشده دوستش به مكزيك مي‌رود. او در اين راه بايد با يك كارتل خشن مواد مخدر رقابت كند.

دو سال پيش زمزمه‌هاي احياي مجموعه رمبو با توليد «رمبو: اولين خون» بدون حضور استالونه در نقش اصلي به گوش مي‌رسيد. حتي گفته مي‌شد سريالي هم بر همين اساس براي پخش از تلويزيون آماده مي‌شود اما از آنجا كه خبري از قهرمان داستان در فيلم و سريال نبود، هيچ‌كدام از پروژه‌ها از مرحله حرف فراتر نرفت و هرگز به كليد خوردن نرسيد.

استالونه نخستين بار در ۱۹۸۲ علاوه بر نوشتن فيلمنامه در نقش اصلي اكشن «اولين خود» ظاهر شد؛ فيلمي كه بر اساس رمان سال ۱۹۷۲ ديويد مورل به همين نام ساخته شده بود. داستان درباره يك سرباز بازگشته از جنگ ويتنام است كه براي زنده ماندن بايد از مهارت‌هاي خود عليه يك كلانتر محلي سود جويد.

موفقيت ماجراهاي رمبو باعث شد سه فيلم ديگر در ادامه آن در مدت سه دهه توليد شود؛ «رمبو: اولين خون – قست دوم» در ۱۹۸۵، «رمبو ۳» در ۱۹۸۸ و «رمبو» در ۲۰۰۸٫

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!