اپل بعد از آیفون ۷ برای دومین‌بار تصمیم گرفته گوشی قرمزرنگ(آیفون rED) به بازار بدهد


آیفون ۸ قرمز قرار است به‌زودی معرفی شود. این بهترین خبر برای دوستداران گوشی‌های اپل است که به رنگ‌های تند و شاد علاقمندند. اپل بعد از آیفون ۷ برای دومین‌بار تصمیم گرفته گوشی قرمزرنگ راهی بازار کند. امروز در خبرها به این موضوع اشاره شده که رنگ قرمز به خط تولید گوشی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس اضافه شده است. شرکت اپل رنگ قرمز گوشی‌هایش را با همکاری شرکت RED تولید می‌کند که در حوزه مبارزه با ایدز/اچ.آی.وی در آفریقا فعالیت‌های زیادی انجام داده است.

این مدل‌های جدید البته به صورت محدود(Limited edition) به بازار می‌آیند. هنوز مشخص نیست که اپل قصد دارد مدل قرمز رنگ ایفون X را راهی بازار کند یا خیر.

اپل در اسفند ماه سال ۲۰۱۷ از مدل قرمز رنگ گوشی‌های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس رونمایی کرد و آن‌ها در اردیبهشت ماه همان سال راهی بازار کرد. حالا به نظر می‌رسد که این اتاق برای مدل قرمز آیفون ۸ هم رخ می‌دهد.  گفته شده این مدل رسما فردا معرفی می‌شود و علاقه‌مندان مي‌توانند آن را پیش خرید کنند. انتظار می‌رود که در یک ماه آینده این گوشی راهی بازار شود.

خط تولید RED  سال ۲۰۰۶ توسط مرد اصلی گروه موسیقی U2 یعنی بونو و کمپین ONE که فعال اجتماعی بابی شریور به راه انداخته بود، تاسیس شد. آنها مجوز اسم‌شان را به بقیه شرکت‌های خصوصی داده‌اند که برای مبارزه با ایدز/اچ.آی.وی در هشت کشور آفریقایی تلاش می‌کنند. اپل هم در کنار فعالیت‌های انسان‌دوستانه‌اش در طول سال‌ها تعدادی محصول مختص جنبش RED به بازار داده که شامل آی‌پاد، آی‌پد و قاب گوشی می‌شود. در مورد گوشی‌های موبایل آیفون ۷ اولین سری از این محصولات بود.

منبع: THE VERGE

منبع: دیجی‌کالا مگ

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!