اعلام آخرین مهلت برای شرکت در جشنواره فیلم ایثار


اعلام آخرین مهلت برای شرکت در جشنواره فیلم ایثار

سینما و تلویزیون > سینمای‌ ایران – همشهری آنلاین:
فیلمسازان مستند، کوتاه داستانی، پویانمایی، نماهنگ، فیلم‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای و فیلم‌های مردمی می‌توانند تا تاریخ ۲۵ خرداد ماه نسبت به ثبت درخواست حضور آثار خود در جشنواره ملی فیلم ایثار اقدام کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره فیلم ایثار، آخرین مهلت تحویل اثر به دبیرخانه جشنواره نیز ۳۰ خرداد ماه اعلام شده که باید به صورت پست سفارشی یا حضوری به دبیرخانه این جشنواره رقابتی تحویل داده شود.

جشنواره فیلم ایثار اگرچه محدودیتی برای شرکت فیلم‌ها در جشنواره‌های دیگر ندارد اما صرفا پذیرای آثاری خواهد بود که در فاصله زمانی سال‌های ۹۳ تا ۹۶ ساخته شده‌اند.

ایثار اجتماعی، ایثار و سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، جنگ نرم، آسیب‌های اجتماعی، شهدای مدافع حرم، ایثار و کارآفرینی، بیداری اسلامی و مقابله با اسلام هراسی، ایثار و امید به آینده، ایثار و مشارکت‌های اجتماعی و … از جمله موضوعاتی است که دومین جشنواره ملی فیلم ایثار به آن می‌پردازد.

دومین دوره جشنواره در شش بخش فیلم مستند، فیلم کوتاه داستانی، پویانمایی، نماهنگ، فیلم‌های مردمی و ایده، طرح و فیلمنامه‌های کوتاه در کنار یک بخش ویژه برای فیلم‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای برگزار می‌شود.

دبیرخانه جشنواره در تهران، خیابان طالقانی، خیابان ملک‌الشعرای بهار (شمالی)، پلاک ۵، ساختمان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره کل امور هنری (گروه تلویزیونی شاهد) واقع شده و شماره تلفن ۰۹۱۰۷۳۴۷۱۲۴ برای ارتباط با دبیرخانه اعلام شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!