استقبال از دامبوی تیم برتن در فضای مجازی


استقبال از دامبوی تیم برتن در فضای مجازی

سینما و تلویزیون > سینمای‌ جهان – همشهری آنلاین:
نخستین تیزر تبلیغاتی فیلم سینمایی «دامبو» به کارگردانی تیم برتن در فضای مجازی منتشر و با استقبال سینمادوستان مواجه شد.

به گزارش همشهري آنلاين به نقل از تلگراف، «دامبو» نسخه‌اي تازه از انيميشن محبوب و كلاسيك استوديو والت ديزني است كه سال ۱۹۴۱ برنده اسكار بهترين موسيقي متن شد و نامزد دريافت اسكار بهترين ترانه هم بود. فيلم اخير تركيبي از صحنه‌هاي زنده و انيميشن است و كالين فارل، مايكل كيتن، دني دوويتو، ايوا گرين و آلن آركين در آن بازي مي‌كنند. موسيقي متن را هم دني الفمن، آهنگساز نامزد چهار جايزه اسكار ساخته است.

پس از آنكه استوديو ديزني سال گذشته طرحي اوليه از تصوير بچه‌فيل دوست‌داشتني را منتشر كرد، بسياري از علاقه‌مندان «دامبو» نسبت به سرنوشت آن نگران شدند. با اين حال، انتشار نخستين تيزر تبليغاتي و ديدن دامبو تا حدودي از حجم نگراني‌ها كم كرده است. ضمن اينكه نشستن برتن افسانه‌اي روي صندلي كارگرداني «دامبو» هم باعث مي‌شود كارشناسان نسبت به موفقيت فيلم در اكران عمومي و فصل جوايز خوشبين باشند.

نسخه‌هاي دوبعدي، سه‌بعدي و آيمكس «دامبو» همزمان با هم روز ۲۹ مارس ۲۰۱۹ (اوايل بهار سال آينده) روي پرده سينماهاي جهان مي‌روند و شايد از همين امروز بتوان آن را يكي از فيلم‌هاي پرفروش ۲۰۱۹ دانست. نسخه كلاسيك «دامبو» در ۶۴ دقيقه با بودجه ۹۵۰ هزار دلاري توليد شد و در گيشه نزديك به دو ميليون دلار فروخت.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!