آغاز نه چندان جالب اکران دوم نوروز


آغاز نه چندان جالب اکران دوم نوروز

سینما و تلویزیون > سینمای‌ ایران – همشهری آنلاین:
با آغاز اکران دوم اکران نوروزی از هیجان و فروش فیلمها کاسته شد.

به گزارش تسنيم، اکران دوم نوروز در شرایطی از ساعات پایانی سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه آغاز شد که فروش فیلم ها چندان قابل توجه نیست، البته هر ۶ فیلم با تعداد سالن نسبتا کمی مواجه هستند که این به دلیل استقبال مخاطبان از آثار اکران اول نوروز از جمله «به وقت شام»، «لاتاری» و سایر فیلمهاست.

در حال حاضر بر اساس آخرین آمار فیلم «خوک» که مستقیما از برلین وارد چرخه اکران شد با ۱۵ سالن سینما تا امروز به فروش ۵۵ میلیون تومان دست یافته است و این در حالی است که سازندگان این فیلم در اقدامی غیرحرفه ای طی چند روز گذشته پیش فروش این فیلم را در سینماتیکت حذف کردند تا بتوانند با این اقدام فروش فیلم خود را بیشتر کنند!

فیلم‌های «عصبانی نیستم» با ۴۳۸ میلیون تومان فروش، «چهارراه استانبول» ۲۶۷ میلیون تومان، «خجالت نکش»‌ با ۱۶۵ میلیون سه فیلم پرفروش دو روز اول اکران دوم نوروز هستند، سه فیلمی که با موج تبلیغات نیز فروش چندان مناسبی نداشته اند! از طرفی فیلم های «آن سوی ابرها» با فروش ۱۷ میلیون تومانی و «جشن دلتنگی» با ۱۳ میلیون تومان فروش در پایین جدول اکران دوم نوروز قرار گرفته اند.

بنظر می‌رسد دو فیلم «آن سوی ابرها» ساخته مجید مجیدی و «جشن دلتنگی» پوریا آذربایجانی که فروش و استقبال کمی در سه روز گذشته داشته‌اند و مجموع فروش دو فیلم روی هم به ۵۰ میلیون تومان نیز نرسیده است زودتر از موعد کف فروش فیلم‌ها تعویض شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!